Майже всі наречені стоять перед проблемою: зробити пишне весілля або ж витратити всі кошти на класний весільний тур? Але мало хто знає, що власне є ще і 3-ій варіант, який дозволяє одним пострілом вбити всіх зайців. Це одруження за кордоном! Обирайте: розпис у шотландському замку або ж венеціанському палаці, у паризькому соборі або ж царському замку Балі, на пляжі райського острова або ж на руїнах акрополя…
На світлі велика кількість бездоганно оптимальних для одруження просторів, власне що можливо скласти справжню карту світу для закоханих!
Право називатися найбільш романтичним місцем планетки, слід віддати Парижу – тут саме повітря насичене , від якої серця закоханих починають боротися в подвійному темпі. У Венеції, мегаполісі Казанови і Отелло, одруження протікають в стародавньому палаццо Дзенобио – молодята приїжджають в палац на 2-х гондолах, а проводить церемонію великодушний сеньйор в костюмчику дожа. Верона славиться будиночком Джульєтти, Прага – Карловим мостом, який іменують ще мостом для поцілунків, великосвітська Відень – вітчизна весільного вальсу… У Греції та на Кіпрі закохані мають всі шанси помилуватися на граніт Афродіти, Лас-Вегас – культовий мегаполіс для крутезних весіль, на Балі можливо зробити одруження в замку царської сім’ї або ж в тому числі і покататися на слонах в сафарі-парку. Молодят тут одягають в класичні балійські іміджі, а святкувати ваше одруження стане все село!
До полінезійської весільної церемонії наречений і наречена приїжджають на каное або ж в паланкіні, на плечах воїнів в абсолютно військовому розфарбуванні, а проводить церемонію сам старійшина села. У Таїланді за блаженство і щастя закоханих моляться 3 будистских ченця, а наречені садять Дерево Любові. На Маврикії, Мальдівах і Сейшелах періодично проводяться весільні церемонії під водою, на півострові Юкатан (Мексика) – церемонії за старовинними традиціями майя, в ПАР можливо сказати подружні обітниці зберігаю Атлантичного океану, один на один з пінгвінами і китами… Можливо навіть і поїхати у весільну навколосвітню подорож – кожногго разу, приїжджаючи в нову країну, святкувати весілля по різним державним традиціям. Краса!
Плюс до всіх очевидних плюсів одруження за кордоном треба додати і те відчутна перевага, власне що всі турботи по її організації можливо безтурботно перекласти на туристичне агентство, а по грошах ця розпис має можливість стати в тому числі і вигідніше, ніж «традиційне» весілля. Здавалося б, вибір зроблено?
Але не все так добре: у весіллі за кордоном є деяка кількість вагомих чинників, які потрібно врахувати….
-офіційну розпис за етапом здійснити досить непросто, у проекті дизайну документів. Але називати це проблемою неможливо: так як ви всякий раз зможете «не урочистою» розписатися у всякому українському Рагсі (якщо не брати до уваги подачу заяви, дана процедура займає від сили 15-20 хв., коштує копійки), а потім вже організовувати витончену умовну розпис буквально в будь-якій країні світу. В даному значенні одруження за кордоном можливо зіставити з виїзною церемонією!!!
– Ви навряд чи будете везти з собою весь антураж для весілля. А значить, весільні костюмчики і взуття, перукаря і візажиста, машину, букет, бутоньєрку, тортик і всякі дрібниці буде необхідно замовляти на місці (зазвичай наречені везуть з собою лише тільки кільця, часом ще весільний одяг). Звичайно ж, всі ці турботи туристичне агентство бере на себе. Іншими текстами, ви вже не можете прискіпливо обирати букет із сотень різновидів або ж вибирати з кількох візажистів – буде необхідно погоджуватися на те, власне, що запропонують. В принципі, можливо відректися від пропозицій агентства і самим взятися за розшуки всього важливого. Але беручи до уваги, що власне часу стане не достатньо, а місцевого весільного ринку ви не знаєте, можливо напоротися на велику кількість проблем – починаючи з неякісних пропозицій і закінчуючи абсолютно неприємними цінами.
– та ж сама проблема з фото і відеозйомкою вашого весілля. А так як це найважливіше, це єдина пам’ять, яка залишається згодом урочистості! Як раз в наслідок цього, на жаль, можливо побачити, як чудове весілля, наприклад, у Празі або ж на Балі було «загублено» непрофесійною зйомкою. Єдиний вихід – везти з собою фотографа і відеооператора, але це, м’яко кажучи, трохи дорого.
Реєстрація шлюбу за етапом має можливість бути настоящою або ж символічною. У першому випадку розпис вважається безумовно офіційним, і виданий для вас свідоцтво про шлюб буде дійсне як в Україні, так і в усьому світі. Ці весілля як правило проходять в офіційних установах (ратуші, мерії, міському магістраті), але у багатьох державах є ймовірність виконати реєстрацію «на виїзді» (у палаці, замку, в саду готелю, на узбережжі, на яхті, загалом, де душа забажає). Православні церкви у всьому світі пропонують виконати шлюб, який ще вважається безумовно законним і містить цю ж силу, як у разі якщо б ви вінчалися в Україні.
У другому ж випадку реєстрація влаштовується лише «для краси» і не містить практично ніяких юридичних результатів
Розписка в даному випадку має можливість протікати досить незвично: наприклад, можливо виконати одруження, стилізовану під індійський або ж буддистський ритуал, проїхатися на слонах або ж спільно з «священиком» пірнути під воду з аквалангом… Без сумніву, символічний розпис – це просто нахідка для медового місяця або ж річниці одруження. А ще для тих пар, які бажали б стати чоловіком і дружиною, але ні за що власне не прагнуть зв’язуватися з офіційністю в усякому вигляді!
Набір країн, де жителі України мають всі шанси виконати офіційну реєстрацію шлюбу, досить обмежений. В Європі це Австрія, Англія (Шотландія), Італія, Ісландія, Чехія, Хорватія, Словенія, Греція, Кріт, Кіпр. За межами Європи ваш шлюб можутть зареєструвати в USA (Лас-Вегас), Карибському регіоні (на островах Куба, Ямайка, Барбадос, в Домініканській Республіці), Індонезії (Балі), на Сейшельських островах, на півострові Маврикій і Шрі-Ланці. Православний шлюб можливо виконати в Італії, Франції, Ізраїлі, Чехії, Греції, на Кіпрі.
Місцем для символічного одруження може стати кожна держава світу, але більш відомі пропозиції – Італія, Франція, Німеччина, Іспанія, Чехія, Кіпр, Балі, Сейшели, Мальдіви, Карибські острови, Домініканська республіка, півострів Маврикій, Фіджі, острови Французької Полінезії (Таїті, Бору-Бору), Мексика, Таїланд, Ямайка, Індія, ПАР. В цілому ця послуга для туристів досить розповсюдження – зокрема, її дають майже всі готелі на островах і буквально всі європейські замки.
Діапазон цін на одруження за кордоном від $1000. Правда, треба уточняти, що в суму весільного туру як правило входять лише юридичні пропозиції і проведення церемонії шлюбу, тобто за візу, переліт, номер в готелі, трансфер, костюми, пропозиції перукаря і візажиста, прикраси місця церемонії, фото – і відеозйомку, весільна вечеря, живу музику та ін. потрібно виплачувати порізно. Але в тому числі і в даному випадку, у разі якщо робити весілля, наприклад, у Чехії, Словенії або ж на Кіпрі, абсолютно можливо вкластися в $3-5 тис. на пару – за всю поїздку в цілому. При цьому середній бютжет на весілля в Україні в даний момент оформляє, як відомо, від $5-7 тис. і до…як душі завгодно!
Якщо церемонія проходить на території готелі, він нерідко дає в подарок наприклад іменований «весільний пакет». У нього входить прикрашення місця церемонії, пропозиції весільного координатора, букет
нареченої і бутоньєрка нареченого, пропозиції перукаря і візажиста, вечеря на двох і весільний тортик, шампанське і фрукти в номер. На Балі, в Таїланді, на Мальдівах і островах Полінезії в ціну входить національний весільний одяг, макіяж,квіткові гірлянди та ін. А деякі п’ятизіркові готелі на островах проведення символічної весільної церемонії взагалі пропонують безкоштовно.
Розпис за кордоном – свіжий тренд весільної моди: це ново, цікаво, неординарно і актуально. Але за красивими описами зникають «підводні камені» сурової реальносі. Правильне оформлення документів для офіційної розпису за
етапом – це досить «тонкий» момент.
Нарешті, закордонний орган реєстрації шлюбів має можливість витребувати належні документи:
Затвердження та анкета
свідоцтво про народження
свідоцтво про розлучення (якщо ви вже були замужем)
свідоцво про заміну прізвища (якщо змінювали прізвище)
Свідоцтві про загибель чоловіка (якщо ви вдова, вдівець)
Для осіб молрдших 18 років – згода батьків на шлюб
Внутрішній особистий паспорт
Закордонний паспорт
Часом до всього цього додається довідка про сімейний стан, довідка про несудимість, довідка про незмінному проживання/прописки, довідка про стан самопочуття, довідка з міліції, довідка з роботи, свідоцтво прибутків, міжнародний страховий поліс, подружній договір і т. п. В деяких державах необхідні свідки (знову-таки, з пакетом документів для кожного)
Для вінчання треба атестат про хрещення, атестат про шлюб, атестат про розлучення (у разі шлюбу 2) та довідка про те, що ви не вінчалися раніше, часом – дозвіл на шлюб від української церкви та довідка про відсутність кровного зв’язку між молодятами. В деяких державах необхідні очевидці.
Термін оформлення документів не найменш 30 робочих днів, але чим швидше ви подасте документи – тим краще.
Всі документи зобов’язані бути апостильовані (апостиль – це спеціальний штамп) або дозволені для наданої певної держави, а ще переведені на іноземну мову і завірені у нотаріуса. Апостиль має можливість бути проставлений тільки в державах, які підписали Гаазьку Конвенцію (їх більшість), у всіх інших державах функціонує консульська легалізація. Деякі держави (наприклад, Чехія) дають можливість обійтися тільки перекладом, без апостиля. Часом частка документів можливо отримати лише саме в наданій країні – в наслідок цього буде необхідно під’їхати туди за 3-4 дня до одруження.
Досить важливий аспект: після такого як ви отримаєте на руки свідоцтво про шлюб, на нього ще треба В обов’язковому порядку поставити апостиль або ж отримати консульську легалізацію. Без апостиля ваше свідоцтво стане недійсним в Україні! Крім того, получине свідоцтво про шлюб треба перекласти на українську мову і засвідчити переклад у нотаріуса. Так як закордоном не можете замінити прізвище і поставити шабмп про шлюб у ваш внутрішній особистий паспорт, згодом повернення в Україну атестат потрібно віднести паспортний стіл (і там, у відповідно з цим, вам поставлять штампі при необхідності оформлять паспорт на нову фамілію).
Більше детально вибрати і здійснити весільний тур або ж поїздку, можете зв’язавшись з нами, будемо завжди раді із задоволенням допоможемо підібрати тур за номером 093 441 86 24, 098 173 42 06, або завітайте до нас в офіс на Городоцьку 174, каб.409
+38(067)3410874 +38(067)6721318 +38(067)3737447 +38(032)2451971